Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımız da git gide kolaylaşmaktadır. Uzun yıllardır firmaların, kişilerin kullandığı kartvizitlerin yerini dijital platformlar aldı. Fiziksel kartvizitin aksine kullanımı kolay ve özgürce olan dijital kartvizit hakkında bu yazımızı sizler için derledik.

Diji Card

Akıllı telefonlarımızın hayatımızın her noktasında yer alması sebebiyle, telefon aksesuarları da gelişmeye devam ediyor. Son yıllarda kullanımı artan NFC teknolojisi ile sizler için Diji Card geliştirdik. Online olarak kişisel bilgilerimizi paylaşmak için Diji Card tam size göre. Dijital kartvizit olan Diji Card’ın kullanımı oldukça kolaydır. Sosyal medya hesaplarınız, telefon numaranız, adresiniz, e-posta hesaplarınız, web siteniz ve iban numaralarınızı gibi bilgilerinizi ekleyip çıkarabileceğiniz bir sistemdir. Profil fotoğrafı ekleyebilir, profil linkinizi özelleştirebilirsiniz. Telefonunuza takabileceğiniz NFC destekli popsocket sayesinde, başka bir telefonu popsockete dokundurduğunuzda dijital kartvizitinize ulaşabilirsiniz. Bu sayede, müşterileriniz, arkadaşlarınız veya bir başka kişi bilgilerinize kolaylıkla ulaşabilir. Dijital kartvizitiniz Diji Card uygun fiyatlarının yanı sıra kullanım kolaylığıyla da dikkat çekmektedir. İstediğiniz kadar link, sosyal medya hesabı ekleyebileceğiniz dijital kartvizitimizi hemen sipariş etmek için buraya tıklayabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile telefonunuza hava katabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo seçeneğimiz bulunmaktadır.

DijiCard, ayrıca çevre dostudur. Kartvizit basmaya gerek kalmadan dijital kartvizitinizi oluşturabilirsiniz. Günümüzde sosyal mesafe kurallarının artması da teknolojinin bu yönde evrilmesine sebep olmuştur. Dijital kartvizitinizi sosyal mesafe kurallarına uygun olarak kullanabilirsiniz.

DijiCard Mobil Uygulaması Var Mı?

Cep telefonlarımızda kolaylık sağlayan mobil uygulamalar hayatımızın en önemli parçasıdır. Dijital kartvizit olan Diji Card’ın da hem Android hem de iOS cihazlarda mobil uygulaması bulunmaktadır. Tüm cihazlarda düşük yer kaplayan uygulamamızı PlayStore ve AppStore üzerinden edinebilirsiniz.